tradhtia

Share
avatar
fation
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 06/11/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3
<b>Pikėt</b> Pikėt : 13
<b>Votat</b> Votat : 1
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : j

Buzqeshje tradhtia

Mesazh nga fation prej 6/11/2010, 02:11

kushe mendoni se tradhton me shume sote djali apo vajza dhe cfara mendoni nga lind tradhtia

    Ora ėshtė 15/12/2018, 06:17