"Paraloja e rėndėsishme pėr pasion mė tė madh"

Share
avatar
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje "Paraloja e rėndėsishme pėr pasion mė tė madh"

Mesazh nga Dino prej 5/11/2010, 11:53

Pėr zmadhimin e pasionit seksual ėshtė shumė e rėndėsishme paraloja, sepse ajo ėshtė uvertirė e aktit kryesor. Mė shpesh, gratė ankohen se partnerėt e tyre intimė, se nuk i kushtojnė vėmendje tė madhe paralojės. Ajo ndonjėherė ėshtė mė e mirė se vetė akti intim, nėse dini si ta luani. Monotonia dhe rutina ēojnė nė marrėdhėnie intime mekanike, qė harrohet shpejt. Kėnaquni me njėri-tjetrin dhe zbatoni disa prej kėshillave tė cilat po i japim kėtu.Pėrpiquni paraloja tė jetė e shumėllojshme dhe tė jetė objekt i kėnaqėsisė. Nuk kemi rregulla konkretė pėr paralojė tė mirė, ėshtė e rėndėsishme tė pėrdorni fantazinė tuaj dhe t’i kėnaqni nevojat e partnerit tuaj. Fillojeni paralojėn me disa taktika. Taktika e parė ėshtė paralajmėrimi i asaj qė vijon. Dėrgojini SMS mesazh pėr atė qė dėshironi tė bėni kur tė shiheni. Priteni partnerin me drekė, kurse ju duhet tė jeni deserti.Pėrkudheleni gjatė me njėri-tjetrin, por dhe vetė para partnerit. Loja e pėrkėdheljes sė ngadalshme dhe zhveshja di t’i ēmendė ndjenjat. Pėshpėrisni me ngadalė fantazitė tuaja qė i keni njėri pėr tjetrin. Nėse puthja e vendeve qė e eksitojnė partnerin, atėherė ajo do tė jetė njė paralojė e pėrkryer. Mė e rėndėsishmja nga tė gjitha ėshtė tė jeni tė relaksuar dhe tė kėnaqeni me partnerin nė njė marrėdhėnie seksuale intime tė pėrkryer.
    Ora ėshtė 23/6/2018, 10:08