Dell pėrgatit hibrid mes tabletit e laptopit

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Dell pėrgatit hibrid mes tabletit e laptopit

Mesazh nga Dino prej 5/11/2010, 11:19

Dell pėrgatit hibrid mes tabletit e laptopit  F.1105100352657_mNė internet ėshtė shfaqur video materiali promovues i cili na shfaqė pajisjen e re tė Dell, njė kombinim nė mes tė tabletit dhe laptopit klasik.Pajisjen e cila na vjen nėn shenjėn dalluese Inspiron Duo, gjiganti kompjuterik Dell ia ka paralajmėruar publikut qysh nė muajin shtator tė kėtij viti, e tani ai ka paraqitur edhe video materialin e parė promovues.Inspiron Duo vihet nė funksion nga procesori dybėrthamėsh Atom dhe Windows 7, e pajisja nė vetėm disa lėvizje shndėrrohet nga kompjuteri tablet nė njė laptop tė plotė.Pėr mė shumė, shihni videon mė poshtėDell pėrgatit hibrid mes tabletit e laptopit  2bqt0m

Dell pėrgatit hibrid mes tabletit e laptopit  1e8g1z

    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:49