Buzeqesh!

Share
avatar
Moza
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/03/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2910
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ne pune lind dashuria,prandaj ai qe punon asnjehere nuk ankohet per mund...

Buzqeshje Buzeqesh!

Mesazh nga Moza prej 2/4/2009, 17:19

First topic message reminder :

Zbulo mėnyrėn mė tė mirė pėr tė ruajtur buzėqeshjen edhe nė momentet mė tė vėshtira tė jetės tėnde.

Ndihesh e dominuar

Po kalon njė moment nė tė cilin ti ndihesh vėrtet e poshtėruar.
- Po e lėshon veten pak nga pak.
Kėshillė: Rindiz zjarrin qė ndodhet brenda teje.
- Humbet besimin nė veten tėnde.
Kėshillė: Mėso tė nxjerrėsh nė pah aftėsitė e tua tė fshehura.
- Je gjithmonė e nxehur edhe pse pa shkak.
Kėshillė: Pėrdor disa arsyetime qė ndryshojnė argumentin.

Je e nxehur

Po jeton njė situatė e cila tė bėn tė nxehesh dhe tė jesh shumė e palumtur.
-Tė shpėrfillin dhe tė lėnė nė njė vend tė harruar.
Kėshillė: Mos hezito tė shprehesh, ėshtė mė mirė qė tė evitosh mosvėmendjen.
- Nismėtare nė ēdo diskutim tė nxehtė.
Kėshillė: Mos u sorollat pėrqark problemit, hyr direkt nė temėn qė tė intereson.
-Mimika jote shpreh qartė qė ti nuk je e qetė.
Kėshillė: Prano faktin qė je e mėrzitur dhe gjej njė mėnyrė pėr tė zgjidhur problemin mė njė buzėqeshje nė fytyrė.

Ndihesh e nėnvlerėsuar

Ke pėrshtypjen qė nuk tė shohin me sy tė mirė, tė evitojnė.
-Veēohesh dhe rri e vetmuar.
Kėshillė: Bėhu me e shoqėrueshme dhe mė kurioze ndaj tė tjerėve dhe rindėrto njė dialog me ta.
- Shpesh je e trishtuar dhe pak e stresuar.
Kėshillė: Dil mė shpesh me miket e tua, kujdesu mė shumė pėr aspektin tėnd fizik dhe veshjen tėnde. Bėje nė mėnyrė qė tė ndihesh sa mė mirė.
- Je xheloze pėr tė tjerėt.
Kėshillė: Rigjej mėnyrat e kėnaqėsisė, vėri nė jetė dhe buzėqesh mė shumė.

Ndihesh e dekurajuar

Situata qė po kalon tė bėn tė humbėsh kurajon. Reagimet e tua:
-Reagon nė mėnyrė automatike, pa krijimtari.
Kėshillė: Rigjej njė dozė, sado tė vogėl fantazie edhe nė gjėrat mė tė vogla, mbi tė gjitha pėr veten tėnde.
-Je gjithmonė me vonesė dhe pa energji nė gjėrat qė bėn.
Kėshillė: Mendo seriozisht pėr tė ndryshuar sjelljen tėnde ose tė paktėn njė pjesė tė saj.
-Humori yt ėshtė i vakėt dhe pa entuziazėm.
Kėshillė: Kėrko interesa tė reja dhe zbulo kėnaqėsitė e jetės.

Ndihesh e pakuptuar

Ke ndjesinė qė je e lėnė pas dore dhe pak e vlerėsuar.
-Je nervoze dhe fuqitė e tua kanė shteruar.
Kėshillė: Gjej ato mėnyra qė tė japin mė shumė fuqi, disa herė vetėm fjalėt nuk mjaftojnė.
-Mbyllesh nė vetvete.
Kėshillė: Kėrko njė aleat qė tė tė mbėshtetė dhe transmeto mesazhet nėpėrmjet tij.
-Tė vjen keq pėr ē'ka ndodhi, por...
Kėshillė: Shprehe haptazi keqardhjen tėnde dhe kėrko ndihmėn e tė tjerėve pėr zgjidhjen e situatės.

Ndihesh joluftėtare Nuk arrin tė mbash gjėrat qė ti dėshiron dhe kjo tė irriton.
-Bėn kokėfortėn, ėshtė mė e fortė se ty.
Kėshillė: Mendo qė do tė vijė dhe dita jote, ajo qė ti dėshiron, shumė shpejt do tė jetė e jotja.
-Hakmarrja tė shtyn tė kryesh idiotėsira dhe tė bėsh gabime.
Kėshillė: Mėso tė falėsh dhe tė zhvillosh kualitetet e tua, gjithēka do tė zhvillohet nė favorin tėnd.
-Mendon gjithmonė tė pėrplasėsh dyert ose tė bėsh gjėra tė kėtij lloji.
Kėshillė: Analizoje mirė situatėn para se tė marrėsh njė vendim tė gabuar.

Ndihesh e shfrytėzuar

Po kalon njė situatė qė tė bėn tė ndihesh e shfrytėzuar dhe nuk po merr asnjė pėrfitim.
-Heq dorė nga gjithēka pa marrė parasysh se ē'mund tė humbasėsh.
Kėshillė: Mėso tė thuash " jo". Mos ke frikė tė shfaqėsh kėndvėshtrimin tėnd.
-Bėhesh agresive dhe pėr kėtė tė vjen keq...
Kėshillė: Fol hapur pėr problemin qė tė shqetėson, nė tė kundėrt bashkėbiseduesi yt nuk do tė jetė nė gjendje tė tė kuptojė.
-Rebelohesh, por pėrsėri nuk tėrheq vėmendjen.
Kėshillė: Analizoje mirė situatėn dhe pėrballoje problemin me njė mėnyrė kėndvėshtrimi mė logjike.

Tani mund tė dhurosh njė buzėqeshje pėr ēdo rast tė mundshėm.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 22/9/2011, 16:47

Buzeqesh sepse nje dite do jemi bashke!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 22/9/2011, 16:54

buzeqesh motivi i jetes time
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Vizitor prej 22/9/2011, 16:55

Buzeqesh me shumee ne ket jeteeeeeee
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 22/9/2011, 16:56

buzeqesh dhe nuk dua qe ndonjeher te shoh trishtim ne fytyren tende
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Vizitor prej 22/9/2011, 16:58

Buzeqesh se te ben miree
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 23/9/2011, 10:11

Buzeqesh edhe kur te jesh ne trishtim.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 25/9/2011, 15:09

buzeqesh se te zgjatet jeta Ok Ok Ok
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 25/9/2011, 15:29

Buzeqesh se jetoj nga buzeqeshja joteeeeeeeeeeeee PUCKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 25/9/2011, 15:30

buzeqesh se po qave pau pau pau pau
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 25/9/2011, 15:32

Buzeqesh me marrinat qe kemi kalu.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 25/9/2011, 15:33

buzeqesh edhe pse ndonjher esht per te qar
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 25/9/2011, 15:35

:lol:

Buzeqesh se jam dakort me ty.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 25/9/2011, 15:36

:lol: :lol: :lol:
buzeqesh buzeqesh
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 25/9/2011, 15:38

Buzeqesh nga halli!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 25/9/2011, 15:39

buzeqesh nga gezimi
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 25/9/2011, 15:44

Buzeqesh se ti smbush fare!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 25/9/2011, 15:45

buzeqesh se ti smbush fare
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Vizitor prej 25/9/2011, 16:38

Buzeqesh dhe kur je e melxiture..
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 25/9/2011, 16:42

Buzeqesh dhe kur duet te qash
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 25/9/2011, 17:42

Buzeqesh me dy fetyra!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/9/2011, 22:26

Nuk duhet tė dalėsh nga shtėpia pa u pajisur me njė buzėqeshje ... Askush nuk na i ka borxh nervat dhe fytyrėn e vrenjtur... Buzėqeshja ėshtė fjalė e bukur pa shkronja...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 27/9/2011, 09:43

Buzeqesh sepse sot eshte nje dite e re,
ndryshe nga e djeshmja . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/9/2011, 10:04

Buzėqeshja ėshtė si fasho, mbulonė plagėn por nuk e shėronė....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Arlo prej 27/9/2011, 10:11

Buzeqesh dhe kot, thjesht buzeqesh LOLKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/9/2011, 10:13

Nuk ka buzėqeshje mė tė bukur se ajo qė lufton tė shkėlqejė mes lotėve...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Buzeqesh!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/4/2018, 23:11