Stealth zbulon njė Mini PC ultra kompakt!!

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Stealth zbulon njė Mini PC ultra kompakt!!

Mesazh nga Dino prej 3/11/2010, 00:20

Stealth zbulon njė Mini PC ultra kompakt!! Stealth_minipc_928321011 Stealth.com sapo ka paraqitur nė gamėn e gjerė tė sistemeve tė mini kompjuterėve modelin LPC-100M qė ėshtė nė dispozicion me Intel Dual Core Celeron T3100 (1.9GHz) apo Intel Core 2 Duo P8400 (2.26GHz) procesorėt.
Modeli gjithashtu mund tė pajiset deri nė 8GB ram memorie DDR3 dhe njė 2.5 inē hard disk me kapacitet deri 500GB me njė mundėsi pėrmirėsimi edhe nė Solid State Disk mvarėsisht nga kėrkesa.

LPC100-M ka njė Intel Mobile GM45 Express Chipset e bashkangjitur me njė pėrshpejtim grafik tė Intel, Gigabit LAN, 4-USB, 2-Serial, 1-DVI-I, 1-DVI-D Video, Audio In/Out, 2-PS/2 porte dhe njė port pėr njė express-card tė jashtėm.

E gjitha e vendosur nė njė kuti tė vogel alumini, modeli ka njė madhėsi prej 4.0” x 6.1” x 1.45” apo 102mm x 155mm x 37mm dhe peshon vetėm 0.54kg.

Kėtė mini model LPC-100M mund ta bleni me njė ēmim prej 1095 dollarė nė Stealth.comStealth zbulon njė Mini PC ultra kompakt!! 1e8g1z

    Ora ėshtė 17/6/2019, 04:02