Orgazma e rrejshme dhe e vėrtetė!!

Share
avatar
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Orgazma e rrejshme dhe e vėrtetė!!

Mesazh nga Dino prej 2/11/2010, 16:42

Tek burrat orgazma ėshtė e vėshtirė tė mos vihet re. Megjithatė ėshtė shumė mė ndryshe kur bėhet fjalė pėr gratė, tė cilat kanė aftėsi tė aktrojnė. Aktrimi nuk mėsohet vetėm nė shkollėn e aktrimit dhe nuk ėshtė pjesė e shfaqjeve teatrale. 71 pėr qind e grave kanė pranuar se dinė tė aktrojnė me sukses kulmin e dashurisė nė shtrat, pa dyshuar partneri i tyre nė kėtė gjė, sepse vetėm 30 pėr qind e meshkujve tė anketuar konsiderojnė se partneret e tyre gėnjejnė ngandonjėherė. Ja disa mėnyra sesi mund tė zbuloni se partnerja juaj ka pėrjetuar orgazėmJu shtrėngon fort me thonj.Do tė nisė tė flasė pėrēart.Do t’i shtrėngohet trupi dhe fytyra.Frymėmarrja do t’i pėrshpejtohet, vėshtirėsohet dhe do tė jetė mė e zėshme.
    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:20