Sa zgjat njė dashuri ?

Share

Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4952
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11422
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Dino prej 29/10/2010, 17:17

Ēiftet e martuara fillojnė tė mėrziten nga njėri tjetri pas 10 vitesh e 11 muajsh, tregon njė studim i bėrė nga Uebi britanik pėr lidhje.Sipas anketės, nė vitin e dhjetė tė martesės romanca zhduket dhe partnerėt fillojnė tė mėrziten nga njėri tjetri.25% e pjesmarrėsve nė sondazh thonė se zhduken shkėndijat e dashurisė ndėrmjet tyre, pasi ata dalin pėr darkė dhe nuk ndjejnė aspak romancė.20 % e tė anketuarėve thonė se kanė arritur nė fazėn ku nuk janė tė ngazėllyer nga mendimi pėr tė bėrė dashuri.12% e tyre nuk mund ta kujtojnė kur e kanė marė komplimentin e fundit.Ndėrmjet 3000 tė anketuarve, u gjetėn 60 % qė nuk e dinin shkakun qė i ka shtyrė ata qė tė nėnshkruajnė kontratėn e martesės.
Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Kleandra prej 30/10/2010, 18:41

Dashuria zgjat aq sa zgjasin te rrahurat e nje zemre

MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11166
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21897
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga MARINO prej 30/10/2010, 18:58

varet se ne cfar bazazh eshte ndertuar kjo dashuriKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/10/2010, 21:44

Ueeeeeeeeeeeee 10 vjet e 11 muaj sa saktė e paskin llogarit :oops:

Vėrtetė nė kohėn e sotme dashuria e gjatė rrallė qė ekziston

Por njė dashuri zgjatė gjithėėėėėė jetėėėėn nėse ajo ėshtė e mbushur me lumturi dhe mirkuptim mes njėri-tjetritE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Kleandra prej 20/11/2010, 11:29

Dashuria ska kufi edhe ska kohe duhet te bazohesh ne ate qe ti perjeton apo ndjen gjat shkalleve te jetes .

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2010, 11:46

Dashuria e madhe zgjat gjithmone nese ata dy persona duhen mes veti ajo dashuri nuk shuhet nese met vertet e dojn njeri tjetrin !!

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Kleandra prej 1/12/2010, 09:03

Aq sa zgjat besimi ne njeri tjetrin

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Arlo prej 7/2/2011, 10:48

Sa t'jet e shkrume . . . LOLDUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/3/2011, 10:20

@Arlo shkruajti:Sa t'jet e shkrume . . . LOL

Mirė e ke thėnė.... SmileE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Arlo prej 2/3/2011, 05:48

@LePuRuShJa shkruajti:
@Arlo shkruajti:Sa t'jet e shkrume . . . LOL

Mirė e ke thėnė.... Smile

Tekamxhan PUC

Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Adrian prej 14/3/2011, 15:54

Nese dinte .....Ta Ruash Dashurin....Zgjat deri ne vdekje......
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Vizitor prej 15/3/2011, 08:10

eh Adrian mir esht ta ruajm shummm dashurine po ndodh ndoniher se xhelozia i prsh te gjitha

Sponsored content

Buzqeshje Re: Sa zgjat njė dashuri ?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/2/2017, 13:15