Do te doje te ktheje koken mbrapa ..te shijoje te sotmen apo do ribeloheshe neser

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Do te doje te ktheje koken mbrapa ..te shijoje te sotmen apo do ribeloheshe neser

Mesazh nga Kleandra prej 28/10/2010, 18:38

Ne nje pauz mendimi dhe ndjesie ndodhemi shpesh ne dilema te shumfishta si...dje,..sot,..dhe neser...kur pasiguria per neser dhe mefshtesia per sot,..na fut ne nje nostalgji dhe mbetemi te mberthyer nga lotet per ate qe nuk kthehet me duke shijuar te djeshmen me nje pathos qe nuk na lejon te jetojme te sotmen dhe aq me pak te ndricojme te ardhmen...ky eshte pasiviteti ndjesor qe percjell vetem pasiguri dhe te ben te shijosh vehten per pak caste...

si mendoni??!!

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Do te doje te ktheje koken mbrapa ..te shijoje te sotmen apo do ribeloheshe neser

Mesazh nga Burrelsja prej 25/7/2013, 11:31

do doja tkthehesha pas vetem qe mos tnjihja njerez tpaftyr njerez qe skan pik eesences qe tjetojn e tkuptojn boten ato njerez qe e gjith bota ju duket e vetja kta njerez

    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:16