Cila nxit me shume .Fantazine e nje mashkulli

Share
avatar
Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Cila nxit me shume .Fantazine e nje mashkulli

Mesazh nga Kleandra prej 27/10/2010, 22:34

Derisa po lexoja nje teme ... mu kujtua nje dicka e lexuar ne nje liber kur thoshte :

" Sa me shume te jet e mbuluar nje femer aq me shume terheq mashkullin ... duke nxit fantazine tij.. ai gjithmone tenton te fantazoj mbi format e saj ...se si mund te jen "nga ai pak informacion qe mer.."

Dhe
"Sa me shume te jet e zhveshur nje femer aq me pak nje mashkull fantazon per te .. sepse ai tashme i pa ( t pakten deri diku lol ) dhe sikur nuk nxit fantazine e tij sepse ne nje menyre ai shijon gjysemlakuriqesin e saj duke e par dhe nuk i mbetet shume mister qe ai ta "gjej" ne fantazine e tij...."


Sa mendoni se mund te jet e vertet kjo?
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Cila nxit me shume .Fantazine e nje mashkulli

Mesazh nga Burrelsja prej 23/7/2013, 20:37

se besojj meshkujt dun ato qe cesin trupin jasht

    Ora ėshtė 23/3/2019, 17:30