Djemte edhe femrat tona rrob te epshit apo materializem

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Djemte edhe femrat tona rrob te epshit apo materializem

Mesazh nga Kleandra prej 23/10/2010, 16:02

Ndoshta jam gabim mirepo po mer hov te madh epshi dhe matrializmi ne trojet Shqiptare,sikur jemi robota te programuar pa ndjenja.Ku mbeten ndjenjat,ku mbet dashuria.A thua pse po ndodh keshtu?A jan te gjithe te deshperuar ne dashuri dhe fillojn ti marrin hak njeri tjetrit duke zgjedhur viktima te ndryshme te pafajshme,sdi mirepo Dashuria kur nuk vdes dashuria eshte ajo qe te kenaq shpirterisht e materialja vjen dhe shkon.Si mendoni ju????

    Ora ėshtė 26/5/2018, 12:05