Aroma e dashurise Tregim

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Aroma e dashurise Tregim

Mesazh nga Kleandra prej 23/10/2010, 15:54

Anija lekundej nga dallget e detit dhe levizjet ritmike te dy te dashuruarve shtonin edhe me teper lekundjet e kabines. Ajo ne kulmin e epshit me kembet e saj te ngritura mbi supet e djalit beri disa levizje te pazakonshme duke e shtrenguar deri ne shtrydhje organin mashkullor me buzet e saj te poshtme, ato me te egrat qe mund t’i qellonte ndonje mashkulli.

Me syte e ulur poshte ai kerkoj te shihte nese prezervativi qendronte ende ne vend apo ajo e kishte thithur ne brendesi, dhe atje neper erresire mund te humbiste rrugen gjithkush, aq me teper qe kondomi s’kishte sy ne balle. I kishte ndodhur edhe nje rreshqitje prezervativi ne nje rast tjeter, per fat te mire pa pasoja te papelqyeshme.


Vetem se ajo nuk i dha kohe te mendohej dhe beri levizjet e saj me te dhunshme duke i larguar perfundimisht nga truri mendimet dhe shkeputuar copa te lengshme ..... nga brendesia e trupit.

Renkuan te dy deri ne ulerime pa u merakosur se ne korridor here pas here degjoheshin hapa njerezish. Ritmi i levizjeve ne ēastet e fundit qe teper i larte, aq sa se bashku me dallget e detit krijonin pershtypjen e nje termeti.

Termeti i dashurise dhe orgazmes sublime!

- Sa keq qe nuk e filmuam skenen,- tha vajza duke shtremberuar buzet nga pakenaqesia- do te ishte nje kujtim i bukur nga udhetimi yne i pare.

- Mos u shqeteso e dashur se ka kohe plot. Une do te doja qe ti te perserisje spektaklin tend dashuror,- i tha ai plot embelsi me qellim qe te perfitonte ende kenaqesi.

- Ashtu? Kur te duash ti shpirt,- foli e lumtur vajza qe mundej te dhuronte dhe perjetonte te tjera kenaqesi.


Pas nje pushimi te shkurter vendosen mbi tryeze nje kamera per t’u filmuar. Nga lekundjet kamera leviste pak dhe u perpoqen ta fiksonin disi. Por, edhe po te lekundej pak s’kishte ndonje problem, ngaqe do te vertetonte me se miri me imazhet e filmuara, dallget e dashurise dhe "termetin" e orgazmes.

Pas dy ditesh te shtrire mbi krevatin e hotelit ne bregdet ai nuk po i bindej perkedheljeve te saj.

S’kishte deshire per asgje dhe donte te shihte tv ate pasdite te nxehte. Ajo vazhdonte ta ledhatonte ne trup e pastaj i puthi gushen, gjoksin e dalngadale u afrua tek barku derisa atij iu kujtua se duhej t’i shtynte pak kryet me dore me qellim qe ajo t’i bente disa puthje intime per t’i rikthyer me ne fund deshiren e zbehur te djalit, nga seksi i shfrenuar i diteve te fundit!

Ne disa raste ca femra benin te njejten gje kur donin te benin marredhenie orale. Ajo s’ta thoshte me fjale sidomos ne takimet e para, por linte te kuptohej veēanerisht kur puthte gjoksin dhe barkun e mashkullit. Aty mjaftonte t’i shtyje lehte kryet me dore dhe ajo ………..

Ndersa ne kete rast ajo nuk kishte aspak ndrojtje, vetem se duke qene femer, ngelej perhere e tille me virtytet apo difektet qe ka ēdo njeri. Mbi te gjitha ajo po tregohej dinake per t’i rikthyer deshiren mashkullit, pasi pas disa puthjesh intime ajo hoqi te brendshmet dhe ja hodhi atij mbi gjoks. Qe ky momenti kur ai i djegur nga deshira e rikthyer i vendosi perizomat e femres mbi koken e tij si kapele dhe brofi nga shtrati. E puthi egersisht deri ne dhimbje po ashtu e detyroj femren te shtrihej mbi dysheme duke i vendosur nje jastek poshte mesit. Pozicioni i ri nuk qe aspak i rehatshem per ate dhe pasi e morri vajzen ne krahe e shtriu mbi tavoline. Qe pikerisht ky pozicion ky ai dha piket e tij me te mira dhe iu lut asaj te masturbonte ndersa ai jepte goditjet e tij. Ato me te dhunshmet.

Kur mbaruan, ata pane se kishin lene deren e ballkonit hapur dhe nga hoteli perballe po i shihte nje grua. Ashtu siē ishte lakuriq ai shkoi drejt ballkonit per te mbyllur deren ndersa gruaja tek ballkoni perballe shihte e magjepsur. – Ik moj zonje se s’ta kam fuqine edhe ty- foli me ze te ulet duke mbyllur deren e perdet. " edhe kjo gruaja me duhej tani dhe i zgjidha te gjitha problemet" mendoi ai dhe vuri doren mbi balle.

E kuptoi qe gruaja kurreshtare qe magjepsur jo vetem nga skena e dashurise qe kishte pare pjese-pjese por sidomos nga mbathjet femerore qe ai mbante mbi krye te cilat ai i kishte harruar krejt.

I mori nder duar perizomat dhe i nuhati si "qen". S’para i pelqente aroma femerore pas dashurise, ndersa para se te bente dashuri eksitohej shume nga keto aroma dhe "bishti i tij " drejtohej menjehere.

Ai degjoi zhurrmen e ujit qe vinte nga WC-ja dhe e mori me mend qe e dashura e tij po lahej ne bide.

Hyri ne banje dhe ajo duke qeshur i tha: Mos mi merr me mbathjet se do dal ne rruge e zhveshur.

- Ne valixhen time ke breke sa te duash. Mund te perdoresh ndonje pale nga ato te miat,- tha ai dhe pastaj qeshen me te madhe. Vajza filloj te tallej me zakonin e tij per t’u lare pas dashurise.

- Mos bej dush tani, keshtu te ngelet ne trup aroma e djerses time. Nuk te duket eksituese?

Djali nuk u pergjigj dhe filloj te lahej. Po kendonte disa perzierje kengesh e me ne fund arriti tek fjalet "Love me tonight". E dashura u shfaq papritur tek dushi me sy te lumtur.
- A bejme prape dashuri?- pyeti ajo:
-Une po kendoja kot, nuk te ftova per dashuri. Thashe "Tonight", dhe jo tani. Sonte para se te na marri gjumi bejme dashuri zemra ime, ngaqe tani dua te pushoj pak.
- Ti lodhesh shume shpejt i dashur- vazhdoi te tallej ajo per ta prekur ne seder.
- Po pse ēfare mendon ti embelsira ime se kam ikur nga mendja e kokes une, te bej dashuri 24 ore rrjesht hahahahhahaha.?- Megjithate eja ta provojme prape,- i tha ai.

Ndodhi edhe nje tjeter episod dashurie. Qene dite plot dashuri te embel e te zjarrte.

E.Selmani
GUSHT 2007

    Ora ėshtė 15/12/2018, 05:52