Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Vizitor prej 20/10/2010, 07:48

Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Vizitor prej 21/10/2010, 13:44

Une mendoj fajtor esht njeriuu

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Kleandra prej 21/10/2010, 16:46

Nuk mundet te jete gabimi i fatit po gjithmon eshte gabimi i njeriut qe ne shumicen e rasteve e ben nje dashuri te shuhet
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Dona20 prej 22/10/2010, 22:36

ēfarė ėshtė kjo dashuria madhe ??
Dhe sa e madhe ėshtė ??
Ku shikohet ajo qė ėshtė dashuri e madhe qė unė t'i gjejė arsyjėn pse ajo u shua ??

Unė se quaj dashuri njė gjė qė shuhet... nėse ėshtė dashuri ajo qėndron dashuri.

Shuhet dashuria e "madhe" qė ke pėr prindėrit ?? Jo.
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga MARINO prej 22/10/2010, 22:38

dashuria e madhe eshte si flaka e barishteve te thata shpejt ndizen shpejt digjen shpejt shuhen dhe eshte faktori njeri ai qe ka ne dore fatin e ksaj dashurieKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Kleandra prej 30/10/2010, 22:34

Shpesh here themi nuk ishte fati im ...kur njeriu gabon gjithmone eshte fajtor ne nje dashuri qe shuhet eshte kur ndjenjiat mbarojne nuk ekzistojne me

Sponsored content

Buzqeshje Re: Pse shuhen Dashurit e Medha,Fajtor ėsht Njeriu apo Fati...?!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/6/2018, 19:52