Pse trendafili perfaqeson dashurine kur ajo gjithmone vdes???

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Pse trendafili perfaqeson dashurine kur ajo gjithmone vdes???

Mesazh nga Vizitor prej 5/10/2010, 08:21

Si e perkufizoni kete shprehje???

Sa e veshtire per ta perkufizuar dashurine ,,....?
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Pse trendafili perfaqeson dashurine kur ajo gjithmone vdes???

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/10/2010, 10:31

Hmmmmmmm ,,,, sepse gjėrat e bukura gjithėmonė zgjasin pak , ashtu si dhe petalet e trėndafilit vyshken shpejt ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Pse trendafili perfaqeson dashurine kur ajo gjithmone vdes???

Mesazh nga Kleandra prej 17/10/2010, 20:02

Petali i trendafilit vyshket po ndjenjiat e nje dashurie nuk besoj se vyshken mundet te mbaroj gjithmone ndjenjiat ngelin sado pak..ta kesh dashur

Sponsored content

Buzqeshje Re: Pse trendafili perfaqeson dashurine kur ajo gjithmone vdes???

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/6/2018, 19:46