Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Vizitor prej 5/10/2010, 08:08

A ju duket e drejte qe fundin e nje historie ta finalizoje nje sms i thjeshte ne te cilin i/e dashura te thote se cdo gje ka marr fund mes nesh duke te shpejguar mbase dhe arsyet (!!!) por pa patur guximin te vij dhe te sqarohet balle per balle? Si e konsideroni kete, nje vuajtje me pak apo nje gjest tejet femijenor dhe te papergjegjshem?
Ju si do te reagonit nqs do te ndodheshit ne nje situate te tille?
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/10/2010, 10:16

Normal qė do u ndjeja keq shumė keq ,,, dhe reagimi do ishte ( do bėja tė pamundurėn qė tė kishim njė takim tė fundit pėr tė biseduar pėr kėtė )

Nėse lidhja ska qen aq e rėndėsishme pėr dikė edhe mund tė pėrfundojė kėshtu

Por... mynyra mė e mirė ėshtė komunikimi ndėrmjet njėri-tjetrit ballė pėr ballė sesa njė sms....

Megjithatė kohėt e fundit kan dalė nė modė kėto gjėra Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Kleandra prej 18/10/2010, 19:59

8)Do i pergjigjesha edhe un me nje ok se te rri ti lutem apo te shkruaj nje sms burri burre nuk te shkruan sms po ta plas ne sy sepse kur njeriu nuk ndjen me te vertet eshte gjeja me e sinqerte nga ana e ti te tregohet real me te dashuren jo me nje sms
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga MARINO prej 18/10/2010, 20:06

nqse do isha un ai qe do merrja kte mesazh do thoja vetem kaq ;i respektushem vendimi jot por ama nqse te ka ngelur nje fije respekt per mua hajde me tako dhe mi thuaj ne sy ato qe ndjen sepse vetem keshtu e pastron shpirtin nga mekati qe bereKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Kleandra prej 18/10/2010, 23:19

Mos me urre sepse un ste urrej
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Albatros prej 18/10/2010, 23:19

te dua akoma


Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Kleandra prej 21/10/2010, 00:19

Pse vall duhet te ndodhi me nje sms vetem neqoftese don akoma edhe ska gucim ta shprehi perseri nga frika e nje ndjenjie qe ka per te
avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Adrian prej 3/4/2012, 16:30

nuk eshte e njejta menyra shtjellimit..te dua i thua cdo dite ndersa lamtumire vetem njher prandaj meriton pak rendsi ky muabet e te flasesh perball!avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Vizitor prej 3/4/2012, 17:25


Sponsored content

Buzqeshje Re: Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/10/2018, 19:27