Veshje kukullash

Share

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti: Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia: Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 121981
<b>Pikėt</b> Pikėt: 259118
<b>Votat</b> Votat: 308
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: Mbrėmė erdhe pranė meje... Aroma jote mė shoqėronte... Kujtimet kujtonim ne tė dy... Si njė yllė shkėlqenin sytė e tu... Ishe ti vallė vėrtetė, apo ėndėrrat e mia...?!

04102010

Buzqeshje Veshje kukullash

Mesazh nga LePuRuShJaSė fundmi nė fotot qė kemi parė prej saj, nė mėnyrė tė shpeshtė ėshtė pėrdorur kombinimi i dy ngjyrave nė veshje, rozė dhe e zezė. Dhe kėtė herė, Rezarta Shkurta shfaqet nė tė shumtėn e rasteve po me tė njėjtin kombinim. Siē shihet veshjet e saj janė tamam si tė njė kukulle.S'tė dua me petale, stė dua me gjėmba
Por tė dua thellė nga zemra
Si yllė pėr mua, gjithmonė do mbetesh
Nė zemrėn time do digjesh e do tretesh ...!!


Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking


    Ora ėshtė 22/12/2014, 13:04