cfare do gatuani per darke?

  Share

  FLORIDA
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Itali
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 27/08/2010
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 523
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 1200
  <b>Votat</b> Votat: 16
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: jeta eshte e bukur,por nese din ta jetosh

  Buzqeshje cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga FLORIDA prej 20/9/2010, 17:37

  un kam bere groshe me mish,do bej dhe sallate jeshile normalisht per ta tretur,ju ftoj te gjitheve per darke, do te vini?por nese po me lajmeroni qe tju pergatis dhe ndonje embelsire qe mos te bej figure te keqe.....hahahahhaa.....ju puc respekte per te gjithe prshonline

  LePuRuShJa
  ♫ Stafi Administrues ♫
  ♫ Stafi Administrues ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Europė
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 11/09/2007
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 122691
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 260370
  <b>Votat</b> Votat: 309
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/9/2010, 18:07

  Pėr ėmbėlsirė duam bakllava Florida :lol:

  Unė sonte kam futur nė furrė njė byrek me qumėsht ,,, mė vonė do bėj dhe njė sallatė jeshile dhe pak mish tė skuqur Shqiperi  E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
  E megjithatė s'tė ve faj
  Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

  FLORIDA
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Itali
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 27/08/2010
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 523
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 1200
  <b>Votat</b> Votat: 16
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: jeta eshte e bukur,por nese din ta jetosh

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga FLORIDA prej 28/9/2010, 23:08

  sot bera meze

  Dino
  ViP Nė B'SH ☆
  ☆ ViP Nė B'SH ☆

  <b>Shteti</b> Shteti: Shqipėria
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Male
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 25/01/2010
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 4943
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 11404
  <b>Votat</b> Votat: 95
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga Dino prej 28/9/2010, 23:15

  une Pastice
  FLORIDA
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Itali
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 27/08/2010
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 523
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 1200
  <b>Votat</b> Votat: 16
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: jeta eshte e bukur,por nese din ta jetosh

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga FLORIDA prej 29/9/2010, 23:13

  sot kam gatuar speca te mbushur.....uau si ishin bere shum te shishme....

  MARINO
  ♥ Stafi Moderues ♥
  ♥ Stafi Moderues ♥

  <b>Shteti</b> Shteti: Europė
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Male
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 16/10/2010
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 11083
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 21735
  <b>Votat</b> Votat: 92

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga MARINO prej 13/12/2010, 16:07

  PATATE RAGU ME BIFTEKE TE VEGJEL NE FURRE ,SALLATE ME BROKOLA DHE LULELAKRA TE ZIERA. NJE UJE DHE EC LALI SE DREKA GATI  Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
  Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

  Kleandra
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Shqipėria
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 24/11/2009
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 3302
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 6931
  <b>Votat</b> Votat: 33

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga Kleandra prej 10/1/2011, 18:49

  Do bej pastice 8)

  LePuRuShJa
  ♫ Stafi Administrues ♫
  ♫ Stafi Administrues ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Europė
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 11/09/2007
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 122691
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 260370
  <b>Votat</b> Votat: 309
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/1/2011, 18:57

  Do miq moj...  E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
  E megjithatė s'tė ve faj
  Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

  Kleandra
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Shqipėria
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 24/11/2009
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 3302
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 6931
  <b>Votat</b> Votat: 33

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga Kleandra prej 10/1/2011, 19:05

  Patjeter mire se te vish sjell edhe saranden me vete kedo qe te kesh xxx

  LePuRuShJa
  ♫ Stafi Administrues ♫
  ♫ Stafi Administrues ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Europė
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 11/09/2007
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 122691
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 260370
  <b>Votat</b> Votat: 309
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/1/2011, 19:14

  Po mi, e marrė unė :FLM: PERQAFIME  E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
  E megjithatė s'tė ve faj
  Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

  MARINO
  ♥ Stafi Moderues ♥
  ♥ Stafi Moderues ♥

  <b>Shteti</b> Shteti: Europė
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Male
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 16/10/2010
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 11083
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 21735
  <b>Votat</b> Votat: 92

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga MARINO prej 10/1/2011, 20:45

  pasticio nga my sister  Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
  Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

  Kleandra
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Shqipėria
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 24/11/2009
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 3302
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 6931
  <b>Votat</b> Votat: 33

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga Kleandra prej 11/1/2011, 13:17

  Sonte do bej tortelini

  jetmir peca
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 04/04/2011
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 5
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 10
  <b>Votat</b> Votat: 0

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga jetmir peca prej 4/4/2011, 13:22

  @FLORIDA shkruajti:un kam bere groshe me mish,do bej dhe sallate jeshile normalisht per ta tretur,ju ftoj te gjitheve per darke, do te vini?por nese po me lajmeroni qe tju pergatis dhe ndonje embelsire qe mos te bej figure te keqe.....hahahahhaa.....ju puc respekte per te gjithe prshonline

  jetmir peca
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 04/04/2011
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 5
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 10
  <b>Votat</b> Votat: 0

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga jetmir peca prej 4/4/2011, 13:23

  te befshin mir dhe un te pershendes

  jetmir peca
  ♫ Anėtar/e ♫
  ♫ Anėtar/e ♫

  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 04/04/2011
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 5
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 10
  <b>Votat</b> Votat: 0

  Buzqeshje Re: cfare do gatuani per darke?

  Mesazh nga jetmir peca prej 4/4/2011, 13:26

  sa mir qe keni gatuar sot

   Ora ėshtė 10/10/2015, 12:30