Ai/Ajo eshte dakord ?

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ai/Ajo eshte dakord ?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/9/2010, 17:30Pasi te mesosh kuptimin e te gjitha kodeve qe kemi rradhitur me poshte, nuk mbetet gje tjeter vecse te hidhesh ne sulm . Ato sherbejne si nje shtyse, per ti dhene me shume aksion dhe energji nje lidhjeje qe ka ngecur ne pragun e shoqerise dhe dashurise.

Lexo me kujdes sinjalet dhe vepro...!

1- Ne nje feste te madhe, flet me ty dhe vetem me ty, gjerat e tjera nuk i bejne pershtypje.

2- Ajo vendos here pas here shkelqyes buzesh, por jo ne pranine tende

3-Ne prezencen tende kafshon shpesh buzet me njera tjetren.

4- Flet me ngadal dhe me nje ze me ton bas.

5- Ti pi cigare ndersa ajo edhe pse duket qarte se e bezdis vazhdon te degjoje.

6- Gjate bisedes, brenda fjalise shqipton emrin tend vend e pa vend.

7- Te sfidon pa arsye, papritur, me shume se nje here.

8- te heq nga xhaketa fije floku, qe te kane mbetur pas krehjes.

9- Ne pranine tende perdore shpesh fraza romanesh, vargje poezise apo tekste kengesh.

10- Kur ti e fton per te pire dicka, ajo vesh nje pale kepuce te reja, nje veshje te re dhe nje cante, ndryshe nga ato qe kishte ne orarin e punes.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Ai/Ajo eshte dakord ?

Mesazh nga Kleandra prej 20/10/2010, 23:29

Ai eshte dakort te rri ne heshtje ....Ajo pranon edhe rrespekton vendimin e ti

    Ora ėshtė 24/5/2018, 12:17