cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Share
avatar
FLORIDA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Itali
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/08/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 523
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1201
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : jeta eshte e bukur,por nese din ta jetosh

Buzqeshje cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga FLORIDA prej 12/9/2010, 17:06

mua me pelqejne me shum cunat e gocat brun/e,
nuk e di ndoshta sepse vete jam bjonde natyrale,dhe ngase asnjeher nuk kenaqemi me veten ton ateher mendojm se te tjeret na duken me te mire
por megjithate si bjondet dhe brunet kan bukurin e vet, por ne gustot e mija jane brunet. ju PUC FLORIDA
avatar
botashqiptare
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19
<b>Pikėt</b> Pikėt : 38
<b>Votat</b> Votat : 1

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga botashqiptare prej 12/9/2010, 21:22

bjondet
avatar
FLORIDA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Itali
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/08/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 523
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1201
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : jeta eshte e bukur,por nese din ta jetosh

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga FLORIDA prej 27/10/2010, 23:52

cunat e gocat brun/e
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/10/2010, 00:14

Brunė dhe muaE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Dino prej 28/10/2010, 00:47

Te dyja variantet te mira jan!!
Mua me pelqejn Brunet me shum!..kurse bjondet vetem kur jan origjinale!!avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Arlo prej 11/2/2011, 03:02

Tjet ca tjet veq se tjet goc LOL LOL LOLKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
zanaaaaa
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/05/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 94
<b>Pikėt</b> Pikėt : 204
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga zanaaaaa prej 28/5/2011, 11:46

Dikur me pelqenin cunat brun(Pasi vet jame bjonde natyrale),
tani nuk me interesojn fare....
avatar
cikita
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 13
<b>Votat</b> Votat : 1

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga cikita prej 17/9/2011, 13:51

mua per djemt me plq me shum djemt brun ndersa per vajzat bjonde nuk po them qe nuk ka dhe vajza te mira brune po me plq me shum bjonde ndoshta ngaqe jam dhe vet bjonde hahaha ❤ :puthje:
avatar
loqka star
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 26
<b>Pikėt</b> Pikėt : 61
<b>Votat</b> Votat : 9
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : kriminele :)

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga loqka star prej 21/12/2011, 17:42

ne fakt eshte nje thenie qe konfirmon see bjondet jane simpatike mirepo brunet jane super fatastike

nderohe qe nuk mohoj se edhe bjondet jane te bkra dhe kane bukurine e vet mirepo brunett jane sh te bukuraa faree ( dhe ky opinion jo vetem per faktin qe jam vete brune ) eshte opinion ne teresi Mirembrema
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Arlo prej 21/12/2011, 17:46

Loqka Star po persa i perket cunave?Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
loqka star
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 26
<b>Pikėt</b> Pikėt : 61
<b>Votat</b> Votat : 9
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : kriminele :)

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga loqka star prej 21/12/2011, 18:15

o ARLO cunat brunee i kamm fiksim faree jane yje shkurt llafi hahaha po ka edhe ndonje bjond te lezetshem ahaha por me shume brunet si pshh ky qe ke ne foto proff eshte fiksus shume edhe per me tpr brun ahah
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Arlo prej 21/12/2011, 18:23

Iku ai bruni Loqka, edhi nje brun tjeter hahahaha..Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
loqka star
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 26
<b>Pikėt</b> Pikėt : 61
<b>Votat</b> Votat : 9
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : kriminele :)

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga loqka star prej 21/12/2011, 18:33

ahahahhahaha skgj mjafton te jete brun hahaha
avatar
Sebastjan
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 06/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 173
<b>Pikėt</b> Pikėt : 300
<b>Votat</b> Votat : 17

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Sebastjan prej 24/12/2011, 20:02

brunet
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19020
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37296
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Albatros prej 29/12/2011, 21:16

brunet

avatar
Sebastjan
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 06/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 173
<b>Pikėt</b> Pikėt : 300
<b>Votat</b> Votat : 17

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Sebastjan prej 29/12/2011, 22:14

te duyja
avatar
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Arian prej 29/12/2011, 22:50

Karakteri ka me shume rendesi se sa ngjyra e flokeve.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

avatar
Sebastjan
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 06/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 173
<b>Pikėt</b> Pikėt : 300
<b>Votat</b> Votat : 17

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Sebastjan prej 5/1/2012, 00:08

brune
avatar
Eraa
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 22/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 44
<b>Pikėt</b> Pikėt : 102
<b>Votat</b> Votat : 11
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Something, from Nothing..!

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Eraa prej 4/2/2012, 15:56

s'ka shuum rendesi.Nuk mė intereson qė pranė vetės time tė kem njerėz...tė forte...tė bukur...apo tė pasur....thjeshtė dua tė kem njerėz tė sinqertė ... !!

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Burrelsja prej 27/6/2013, 13:48

brunet(bjondet tmashtrojn e sjan aq tmir sa brunet)
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Vizitor prej 27/6/2013, 15:30

Nuk i dalloj ngjyrat, jam daltonist hahhahhaha

Sponsored content

Buzqeshje Re: cfar pelqeni me shum gocat bjonde apo brune, cunat bjond apo brun?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/4/2018, 13:37