Nje surprize romantike

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Nje surprize romantike

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/9/2010, 14:14Rastet per te kaluar nje mbremje romantike ne shoqerine e partnerit tuaj jane te shumta: pervjetori i takimit tuaj, pervjetori i marteses, nje ditelindje, apo nje cfaredo e cila mund te behet e vecant.

Ide, keshilla, sygjerime, per femra dhe meshkuj, per ti dhuruar njeri tjetrit nje mbremje te vecante apo nje fundjave te paharrueshme. Pikepamjet per tu marre ne konsiderate jane te shumta: periferi, hotele, ide dhuratash, ide organizative, fraza per situata te tilla.

Ide romantike

- Merrni disa letra te vogla dhe shkruani mesazhe te shkurtra si : "te dua", apo "me mungon", ose "cfare deshiron te besh"? etj, dhe fshihini ne vende ku e dini qe partneri apo partnerja mund ti gjej.

- Blini disa yje fosforeshent dhe ngjitini ne tavanin e dhomes se gjumit, ne menyre qe te lexohet "te dua". Kur dritat do te fiken, mesazhi do te shfaqet.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 18/10/2018, 15:28