Cila eshte magjia e dashurise se pare

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Cila eshte magjia e dashurise se pare

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/9/2010, 19:50Per ta rigjetur kete dashuri, shume njerez do te ishin ne gjendje te benin cmendurira. Kjo eshte nje sindrome e vertete qe mund te godase cdo lloj moshe. Studimet e bera deshmojne nje nevoje gjithmone ne rritje te gjuetise ne te kaluaren e shume njerezve, gjueti kjo qe behet me nje qellim te vetem, te rigjejne copeza nga ajo dashuri e pare dhe e paharrueshme, mbase per t’u ridashuruar, mbase per ta ndjere veten serish te ri.

Nje nga arsyet qe te shtyn per te takuar ate eshte kurioziteti i thjeshte per te kuptuar se si ka perfunduar personi qe jua ka bere zemren t’ju rrahe per here te pare, sido qe te kete qene, ta kishit kaluar jeten te dy bashke, apo edhe thjesht per t’u larguar nga nje e tashme zhgenjyese.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Cila eshte magjia e dashurise se pare

Mesazh nga Kleandra prej 21/10/2010, 16:49

MENDOJ SE MAGJIA E DASHURISE ESHTE E BUKUR PO KUR MBARON KALON NE NJE FAZE URREJTJE VUAJTJE

    Ora ėshtė 15/12/2018, 06:21