Meshkujt qė tradhtojnė

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Meshkujt qė tradhtojnė

Mesazh nga Vizitor prej 6/9/2010, 08:31


Meshkujt tė cilėt besojnė nė dashuri nė shikim tė parė, janė tri herė mė tė prirė qė ta tradhtojnė partneren e tyre, nė krahasim me ata, tė cilėve iu nevojitet mė shumė kohė pėr t’u dashuruar.
Njė studim, nė tė cilin kanė marrė pjesė 5.000 meshkuj dhe femra, ka treguar se 75% tė meshkujve dhe 80% tė fermave iu nevojiten sė paku pesė takime brenda disa javėsh pėr tė vendosur nėse dėshirojnė tė fillojnė njė lidhje serioze apo jo.
Rreth 42% e meshkujve, tė cilėt kanė thėnė se besojnė nė dashuri nė shikim tė parė, kanė pranuar se e kanė tradhtuar partneren e tyre.

    Ora ėshtė 21/6/2018, 06:19