Zemra dhe Ndjenjat e Dashuris

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Zemra dhe Ndjenjat e Dashuris

Mesazh nga Vizitor prej 26/8/2010, 07:49

Shumica mendojn se Zemra e njeriut nuk gabon kur behet fjalė per Ndjenjat e Dashuris. Shum prej tyre thon: Vetėm degjo Zėrin e Zemres dhe do e kuptosh nese ėshte dashuri e vertet apo jo ?
C'mendim keni ju rreth kėsaj... Eshtė e vertet ajo qe thonė Qė mund ti besosh Zemres apo nuk esht e vertet
dua menimine juaj miq te dashur
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Zemra dhe Ndjenjat e Dashuris

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/8/2010, 10:59

Mund ta dėgjoshė zemrėn por duhet tė mendosh shumė pėrpara se tė veprosh!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Zemra dhe Ndjenjat e Dashuris

Mesazh nga Kleandra prej 20/10/2010, 11:09

Hmmm njeriu ka dy ndjenjia ..Ndjenjiat e mendjes per te reaguar edhe Ndjenjiat e zemres per te degjuar ne menyre qe me mendje mundemi te llogjikojme ndersa me zemer mundemi te ndjenjejme pra ndjenjiat e zemres jan me te medha se mendja po nuk ndjeve me zemer nuk te reagon mendja eshte mase e vertet kjo thenjie

Sponsored content

Buzqeshje Re: Zemra dhe Ndjenjat e Dashuris

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/6/2018, 06:22