Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2010, 18:28Nuk janė tė pakta ato femra tė cilave u ka ndodhur qė tė dashurohen nė kolegun e punės. Nė njė rast tė tillė, me shenjat e para tė dashurisė paraqitet edhe kokėdhembja, sidomos nėse jeni shokė e kolegė pėr njė kohė tė gjatė dhe nėse ai ju konsideron si motrėn e tij. Ja disa kėshilla si ta bėni atė qė t’ju shohė edhe me njė sy tjetėr.

Pėrpiquni qė tė mos ėndėrroni tepėr para kohe. Mund tė jetė qė kolegėt e tjerė e pėrkrahin lidhjen tuaj eventuale dhe ju thonė se do tė ishit njė ēift i mirė, po tė bashkoheshit. Me gjasė fjalėt e tilla ju pėlqejnė, sepse pėrpos tjerash, kjo u jep siguri qė tė vazhdoni edhe mė tutje nė drejtimin qė keni marrė. Por, ēka mendon ai, kolegu tė cilin keni filluar ta shikoni me sy tjetėr? Lidhja midis jush nuk mund tė fillojė vetėm pse kolegėt e tjerė mendojnė se do tė ishit ēift i mirė; lidhja mund tė fillojė vetėm nėse kėtė e doni tė dy ju, nė rast se duheni.

Filloni qė t’ia bėni me dije se ēka ndjeni pėr tė. Nuk jemi duke thėnė se duhet tė shkoni e t’i uleni nė tavolinėn e punės, apo t’i nxirrni gjinjtė jashtė sa herė qė ai kalon atypari, larg qoftė! Por, me gjasė nuk do tė gaboni nėse, gjatė bisedės me tė, qesheni mė shpesh, nėse e shikoni me ngulm kur ai flet, etj...

Mos ngurroni as ta pyetni se a mund tė dilni bashkė. Po, kjo ka njė dozė rreziku nė vetvete, por ia vlen qė tė provohet. Para se ta pyetni pėr tė dalė bashkė, pėrgatituni nė ēfarėdo pėrgjigjeje, meqė ka gjasa qė ai t’ju refuzojė, sikur qė ėshtė e mundur qė menjėherė tė thotė ‘po’. Natyrisht, duhet tė keni mirėkuptim edhe nėse nuk ju pėrgjigjet menjėherė, meqė ka tė ngjarė qė ai kurrė nuk ka menduar pėr ju nė atė mėnyrė, prandaj i duhet kohė pėr tė vendosur.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Kleandra prej 12/1/2011, 14:18

Ne jete jo gjithcka eshte e perhershem edhe ne shoqeri mundet te ndodhi qe te dashurohesh me shokun apo shoqen ..Per nje arsye nese ndjenjiat marin ate rruge nuk ndalon edhe nuk eshte gje qe smundesh ta pranosh pse jo nese duhen ska gjo te keqe edhe pse ne shoqeri mundesh te perjetosh ate qe ndjen
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga MARINO prej 12/1/2011, 15:43

kur miqesia kalon ne dicka tjeter ndjenjat e njerze jan ato qe komandojne pastajKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Vizitor prej 12/1/2011, 16:14

une mendoj me emira esht ta duash nje person qe e njef nje koh pra eke pas koleg pune te ka pelqy sellja bisedat e tjer pse jo mos me kan bashke une jem per pooo
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Princesha... prej 12/10/2012, 12:54

ishin shoke dhe kishin kaluar mbi 2 vjet se bashku dhe skishin bere asnje akt ngacmimi thjesht miq te ngushte flisnin per cdo gja.

nje dite ndodh qe femra i fshin ketij te tera nr,email,dhe nuk e takon per disa kohe,rastesisht ne rruge per te shkolla keta takohen dhe e pyet shoku i saj ca ka ndodh ke humbur?

vajza pergjigjet kam qene e zene por po deshe dalim pime kafe me vone sonte ne mbremje,ata lene nje takim dhe vendin e zgjedh femra,ikin ne nje kafe paksa te cudtishme nese pźr djalin cdo gja normal shoqe ishte vajza per te,gjate bisedes vajza rri e mbyllur dhe i thot djalit....sme pelqen muhabeti qe ben disa here,atehere shikon qe dicka nuk shkonte dhe djali i afrohet dhe e pyet ca ka me shpjego ajo e veshtron ne sy dhe e puth...ishte dicka e pa pritur,e pa menduar,pas berjes dashuri me te ata perfundojne te ndare dhe nuk flasin ma

kjo eshte nje histori e vertet shoqeria ne dashuri por nuk zgjati

marr nga nje X person nuk jam une Smileavatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/10/2012, 13:00

Shkatėrrimi i njė miqėsie pra... Kjo ndodhė..E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Vizitor prej 12/10/2012, 13:06


une mendoj me emira esht ta duash nje person qe e njef nje koh pra eke pas koleg pune te ka pelqy sellja bisedat e tjer pse jo mos me kan bashke une jem per pooo..Ska me mir kur e njeff nje her si shok si miqesi qe ke pas e njeff shum mir dhe mandej pranon te jeni deri ne vdekje bashkkk ..Kjo me pelqen me shummm..
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Princesha... prej 1/11/2012, 14:54

Kur Miqesia kalon ne diqka tjeter , ndoshta eshte diqka e mire per ata persona mbasi e njofin njeri tjetrin mir e mire dhe nuk kan me mosbesim ,thjesht e kan lexuar veten e tyre Smile
Sponsored content

Buzqeshje Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 17/10/2018, 09:38