Pa Fat Sinan Vllasaliu Feat. Nora Istrefi

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Pa Fat Sinan Vllasaliu Feat. Nora Istrefi

Mesazh nga Vizitor prej 25/3/2009, 07:27

Pa Fat Sinan Vllasaliu Feat. Nora IstrefiSINANI:

Une dhe ti jemi takuar,
ne kohe dhe vend te gabuar,
sa u munduam te dy,
edhe malet i kishim shty.

NooRA:

Nuk te ve faj,as ty,as vetes,
jane thjeshte grackat e jetes,
nuk i ben balle njeri,
nuk i bem balle,as une,as ti.

SINANI & NooRA: (ref)

Pa fat,ishim ne jete dy udhetar,
nuk e gjetem yllin polar,
nuk e gjetem kepin e shpreses.

Pa fat,mbetem vetem dy udhetar,
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.


SINANI:

Une dhe ti jemi takuar,
ne kohe dhe vend te gabuar,
sa u munduam te dy,
edhe malet i kishim shty.

NooRA:

Nuk te ve faj,as ty,as vetes,
jane thjeshte grackat e jetes,
nuk i ben balle njeri,
nuk i bem balle,as une,as ti.

SINANI & NooRA: (ref)

Pa fat,ishim ne jete dy udhetar,
nuk e gjetem yllin polar,
nuk e gjetem kepin e shpreses.

Pa fat,mbetem vetem dy udhetar,
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.


SINANI & NooRA: (ref)

Pa fat,ishim ne jete dy udhetar,
nuk e gjetem yllin polar,
nuk e gjetem Kepin e shpreses.

Pa fat,mbetem vetem dy udhetar,
pa albumin tone familjar
pa fotografin e marteses.


pa fat,
Pa fotografin e marteses...
__________

    Ora ėshtė 22/8/2019, 07:27