A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Mesazh nga Vizitor prej 21/6/2010, 08:17

A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk dashuron?
Kisha rastin ne kto dit te njoftoj nje vajz 23vjeqare e cila ishte fijuar me nje djal qe nuk e njifte mir dhe nuk e dashuronte per deshr te familjes e per vete ishte shum e pa kenaqur

Per at po ju pys juve si mendoni ju a kishit mundur te fejoheni a po te martoheni me dik qe e merrni per hater te dikuj tjeter e jo nga dashurija??

Jo as per hater te familjes,e as per hater te askujt nuk do e mirja personin qe nuk e dua.
Ndoshta flas shum shlir dhe pa prenga,sepse e di se familja nuk me pengon.

    Ora ėshtė 10/12/2018, 09:37