Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga Vizitor prej 21/6/2010, 07:57

Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/6/2010, 10:12

Pėr mendimin tim mė mirė tė jeshė e dashuruar lulezemer

Dashuria edhe tė gėzon edhe tė hidhėron por pa dashuri jeta s'do kishte dhe kuptim!


Edituar pėr herė tė fundit nga LePuRuShJa nė 21/6/2010, 15:29, edituar 1 herė gjithsejE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Laura
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 09/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1422
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2747
<b>Votat</b> Votat : 20

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga Laura prej 21/6/2010, 13:47

Me mir te jesh e dashuruar mendoj unee
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga Dona20 prej 21/6/2010, 14:01

Unė mendoj qė mė mirė tė jesh e dashuruar.. por ta dish nė kėnd dhe qė a ja vlen tė dashurohesh nė atė person.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga Kleandra prej 28/6/2010, 21:50

te jesh e dashuruar do te thote te jesh e lumtur sikur ke realizuar gjdo gje ku ska mbarim kurre ,,mos te jesh eshte mos te kesh zemren e ndar edhe te humbur ne nje gjurme ku ne e kerkojme gjithmone
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/3/2011, 11:20

Tė jeshė por qė tė jetė dhe personi qė ju dashuroni .....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga Adrian prej 1/3/2011, 22:51

T'mos jesh ..ma rahat shum e ndjen veten ..avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga Arlo prej 4/3/2011, 01:46

"Te jesh apo te mos jesh . . ." Kjo eshte qeshtja . . . ! !

Mendoj te jesh dhe ne te njejten kohe te te duan . . . Perndryshe JO . . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Me mire te jesh apo te mos jesh i dashuruar ?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/1/2019, 09:07