Hot Shorts Dafina Zeqiri

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Hot Shorts Dafina Zeqiri

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 09:37

Temperatura e nxet dhe qyteti vlon nė gusht
veshi diqka shkurt e ngusht
sa syt i mshel e i hap
gjendem shpejt nė club
djemt lėshojn fjalt nė qdo hap

kur jom nė club n'Hot Shorts kur tdal
kur veshem ngusht miliona fjal(2x)

Temperatura e nxet dhe qyteti vlon nė gusht
veshi diqka shkurt e ngusht
sa syt i mshel e i hap
gjendem shpejt nė club
djemt lėshojn fjalt nė qdo hap

kur jom nė club n'Hot Shorts kur tdal
kur veshem ngusht miliona fjal(2x)

kur jom en club nuk e di kur o boll
kom qef me pi shum alkool
sum intereson kush o mrena
genci a heki a ka dj a makiato bendi
ngat me dosta me nxon najsen
me pa qdo thob tmadhe mrena qė vjen
secili prej neve tparen e nxen
i nxojna na tjerat kejt shoqet me ren
Hot Shorts nice ass
big fus llot of kesh blleg puq free lliri llajk
xhekpot qyshtu jena na,skom kravat nfyt
sjom si ata jom njeri i thjesht nuk jom kuller
pse gjon jom vesh se un jom reper
menen e madhe maje per veti
teper e bukur zemer kush je ti...?!
se kom problem po qitash jom busy
nese don nojsen ej call me for shazy

kur jom nė club nHot Shorts kur tdal
kur veshem ngusht miliona fjal(4x)
_________________

    Ora ėshtė 19/4/2019, 04:52