Copy Paste -Kaltrina Selimi

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Copy Paste -Kaltrina Selimi

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 09:33

Prap gabova nė fillim unė me dashurin e re
Ende pa e njohur mir I thash ja ku mė ke
Ėngjullor e shum gjentil bėnte be nė syt e mi
Deri sa krejt i fitoj doli paste sikur ai

Ref:
Copy paste si ai tjetri
paske qen dhe do tė mbetesh ti
Copy paste si ai i vjetri
prototip sikur ai

Copy paste si ai tjetri
paske qen dhe do tė mbetesh ti
Copy paste si ai tjetri
prototip mu sikur ai

(2x)
Frigohem ,Frigohem te tretit un ti dėrzohem
Nuk dua nuk dua hooooo tė gjith jan tė njejt pėr mua

Dashuria ime e dyt kopje e asaj tė par
I maskuar deri nfyt shpirt e zemėr mi ka marr
Ėngjullor e shum gjentil bėnte be nė syt e mi
Deri sa krejt I fitoj doli bash sikur ai

Ref:
Copy paste si ai tjetri
paske qen dhe do tė mbetesh ti
Copy paste si ai tjetri
prototip sikur ai

Copy paste si ai tjetri
paske qen dhe do tė mbetesh ti
Copy paste si ai tjetri
prototip mu sikur ai

(2x)
Frigohem ,Frigohem te tretit un ti dėrzohem
Nuk dua nuk dua hooooo te gjith jan tė njejt pėr mua

Ref:
Copy paste si ai tjetri
paske qen dhe do tė mbetesh ti
Copy paste si ai tjetri
prototip sikur ai

Copy paste si ai tjetri
paske qen dhe do tė mbetesh ti
Copy paste si ai tjetri
prototip mu sikur ai

COPY PASTE

    Ora ėshtė 25/6/2019, 20:44