A Vritet Pafajsia Leonora Jakupi

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje A Vritet Pafajsia Leonora Jakupi

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 09:32

A vritet pafajesia qfar faji ka drenica qe tremen femija kur thrret azem galica
drenica lind veq trima ju i lini fmit jetima eshte nji komb qe don liri
dhe kosova esht shqipri
qielli digjet toka varet po ku je adem jashari na vran nanė na vran motra na perzun dogjen votra mos ma perk ti shkja drenicen se kam gjall azem galicen mos ma prek trollin shqiptar mira vjet jam vet e par
mos ma perk ti shkja drenica
se kam gjall azem galicen mos ma perk trollin shqiptar mira vjet jam vet e par
dhe loti vjen tek gjaku dhe gjaku vjen tek loti ja foshnjet po i vrasin po kullat jo nuk lozin
drenica lind veq trima ju i lini fmeit jetima eshte nje komb qe don liri dhe kosva eshte shqipri qielli diigjet toka varet po ku je adem jashari na varn bab e na vran motra na perzun na dogjen votra mos ma prek shkja drenicen se kam gjall azem galicen mos ma prek trollin shqiptar mira vjet jam vet e par mos ma perk ti shkja dernicen se kam gjall azem galicen mos ma prek trollin shqiptar mira vjet jam vet e par
MOS MA PREK TI SHKJA DRENICEN.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:54