Cila ka qen dita me e lumtur per ju dhe pse???

Share
avatar
jana
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 18/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 59
<b>Pikėt</b> Pikėt : 159
<b>Votat</b> Votat : 7
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ta duash dike me gjith zemer eshte knaqesia me e madhe ne ket bot

Buzqeshje Cila ka qen dita me e lumtur per ju dhe pse???

Mesazh nga jana prej 18/6/2010, 02:51

cila ka qen dita me e lumtur per ju dhe pse???
avatar
SmOoThy`
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2365
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4925
<b>Votat</b> Votat : 22

Buzqeshje Re: Cila ka qen dita me e lumtur per ju dhe pse???

Mesazh nga SmOoThy` prej 20/6/2010, 00:58

Te editohet titulli i temes.

Ka shum dite te lumtura per mua!avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19020
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37296
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Cila ka qen dita me e lumtur per ju dhe pse???

Mesazh nga Albatros prej 20/6/2010, 01:10

20 gushti


Sponsored content

Buzqeshje Re: Cila ka qen dita me e lumtur per ju dhe pse???

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/6/2018, 04:34