Adelina Ismajli - 1 Banes 1 Dhomshe

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Adelina Ismajli - 1 Banes 1 Dhomshe

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 09:00

1 banes 1 dhomshe e kemi shum ngusht ndaj dhe tavolinen e qelloj me grusht se kursen babai as nėna nhidhrim se kursej as unė as vellau im

(ref.)se harron as gjyshi i penzionuar ne banesen ton gjithė tė zemeruar
mami i thot babit kunder teje qka 1 banes 2 dhomshe bile qė sna dhan

si femij qe jemi thurim ėndrra shpresė qdo muaj babi shkruan lutje per babes(2her)

1banes 1 dhomshe e kemi shume ngusht ndaj dhe tavolinen e qellojm me grusht se kursen as babi as nena ne hidhrim e qelloj dhe une edhe vellau im
se harron as gjyshi i pensionuar ne banesen tone te gjithe te zemeruar mami i thot babit kunder teje qkan 1 banes 2 dhomshe bile qe sna dhan.
si femij qe jemi thurim ėdrra shpresė qdo muaj babi shkruan lutje per babes(2her)

    Ora ėshtė 19/4/2019, 04:24