Demush Kosovari Dhe Nermini Komedi 2009

Share

SamkaQika
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti: Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia: Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 16/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 209
<b>Pikėt</b> Pikėt: 605
<b>Votat</b> Votat: 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

Buzqeshje Demush Kosovari Dhe Nermini Komedi 2009

Mesazh nga SamkaQika prej 17/6/2010, 02:12


    Ora ėshtė 12/2/2016, 06:35