Adelina Ismajli - 21 here

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Adelina Ismajli - 21 here

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 08:56

Ne gjdo gje te shoh
ne gjdo ander te njoh
dhe nuk ka rastesi
me nuk mund te genjej
eshte kjo qe e ndjej
eshte me shum se dashuri

Kur te gjith me lendojn
e asgje nuk gjipojn
une ik , e vi te ti

ku di ti qe e drejt
atje un lind e vdes
se je ti

Ref:
21 here lus
21 here puth
syt e tu

21 here vdes
21 here lind
se te kam ktu

21 deshir
21 te mir
enderooo

nje fije e flokut tond
buzet e po me qmend
ta ledhatooooooooj (2x)

    Ora ėshtė 25/6/2019, 19:45