Patriot apo nacionalist

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Patriot apo nacionalist

Mesazh nga Kleandra prej 11/6/2010, 18:50

Midis shoqerise e diskutojme shpesh kete teme.
Do te me interesonte shume mendimi i te gjithe juve.
-Une mendoj se:"- PATRIOTI do te vritej per atdheun, ndersa
nacionalisti do te vriste per atdheun."
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19020
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37296
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Patriot apo nacionalist

Mesazh nga Albatros prej 11/6/2010, 19:45

patriot apo nacionalist ,ehe veshtire ta kuptosh , patriot vezhtire qe ka sot , nje shprehje qe u perdorte ne kohen famkeqe te diktatures ,kurse nacionalizmi ka ekzistuar ,dhe vazhdon akoma .
Une per veten time jam nacionalist


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Patriot apo nacionalist

Mesazh nga Burrelsja prej 24/7/2013, 08:43

un perfshihem tek nacionalist e gjysma shqiptarve ktu perfshihen pasi kta patriota behen vec kur ka ndeshje shqipria me vernde tjera kshu qepatriotet vdiqen ndersa kta hajdutet na i lan ktu

Sponsored content

Buzqeshje Re: Patriot apo nacionalist

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/6/2018, 19:48