Elita 5 Konga

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Elita 5 Konga

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 07:29

Harroje vetmine

nėse sonte ndihesh vetėm
dhe ke frikė te shofish endrra
shuaj dritėn ndize zemren
do t'me gjesh mua brenda

nėse sonte ndihesh vetėm
dhe ke frikė te shofish endrra
shuaj dritėn ndize zemren
do t'me gjesh mua brenda

te lindi kėnga e dashurisė
qe kurrė pėr ty sdo t'kėtė mbarim
kjo do perjete
mbetet kujtim

me ty asgjė nuk do t'ndroj
vet me fal dot mua
ēdo vajzė tjetėr qe takoj
m'bėn me tepėr te te dua

me ty asgjė nuk do t'ndroj
vet me fal dot mua
ēdo vajzė tjetėr qe takoj
m'bėn me tepėr te te dua

te lindi kėnga e dashurisė
qe kurrė pėr ty sdo t'kėtė mbarim
kjo do perjete mbetet kujtim

kjooooooo pėr jeteeeee..
mbetet kujtiiiiiiiiiim.. iiiiiiiiiimmmmmmmm

    Ora ėshtė 25/6/2019, 20:23