Ja pse nuk ju duan meshkujt

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ja pse nuk ju duan meshkujt

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/6/2010, 12:55


Me gjasė edhe ju shpesh e keni pyetur veten pse nuk ju afrohen meshkujt edhe pse jeni e bukur, e buzėqeshur dhe me disponim tė mirė. Ka shumė arsye pėr kėtė, ja disa prej tyre.

Nė shoqėri tė miqve (shokėve/shoqeve)

Nėse gjithmonė jeni nė prani tė shoqėrisė (shokėve/shoqeve),
meshkujt do tė kenė frikė qė t’ju vardisen. Mundohuni qė t’i kuptoni. As ty, sikur tė ishe mashkull, nuk do tė tė vinte lehtė qė ta ftoje nė takim ndonjė femėr derisa ajo ėshtė nė shoqėri tė dikujt tjetėr.

Tepėr seksi

Nėse jeni tepėr atraktive,
meshkujt do tė hezitojnė qė ta bėjnė hapin e parė. Kur ta shohin njė vajzė tepėr tė bukur, ata menjėherė mendojnė se nuk janė tė nivelit tė saj dhe kanė turp qė t’ia shprehin ndjenjat.

Energjia negative

Edhe nėse buzėqeshni, sytė tuaj mund tė thonė njė gjė tjetėr, gjė qė mund tė ndikojė qė ju tė rrezatoni me
energji negative. Nėse doni qė ta bėni ndonjė mashkull pėr vete, duhet qė tė jeni sa mė pozitive.

Unaza

Nėse nė gishtin tuaj bartni ndonjė unazė qė duket si unazė fejese, apo
martese, meshkujt nuk do t’ju afrohen edhe aq. E logjikshme, apo jo?

Gjithmonė e zėnė

Nėse gjithmonė dukeni
e zėnė, se nuk keni kohė, atėherė gjasat qė tė njoftoheni me ndonjė djalė janė tė vogla. Djemtė e kanė mė tė lehtė qė t’i afrohen ndonjė vajze e cila duket se ėshtė duke u mėrzitur nga vetmia, sesa dikujt qė vazhdimisht ėshtė nė lėvizje, flet ne telefon dhe qė e ka vėmendjen e pėrqendruar vetėm te laptopi i saj.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 11/12/2018, 23:42