" Dy Shokė - Nora Istrefi! "

Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Dy Shokė - Nora Istrefi! "

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:24

" Dy Shokė - Nora Istrefi! " 10

Nora - " Dy Shokė "

Tė Mė Duash Si Di Unė Mmm ...
Si Njė Mik, Si Njė Shok, Jo Mė Shumė
Ok ( Ok, Ok... )
Nuk Do Mundem Unė Ta Fal
Gabimin Tonė Qė Na Mundon Nga Ky Ēast

REF:
Nga Ajo atė, e Vetme Nė Shtrat
Herė e Lodhur, Zemra Ndihet Nė Faj ,
Se i Thoja, i Thoja Unė :
" Tė Jemi Shokė e Jo Mė Shumė "
Nga Ajo atė, e Vetme Nė Shtrat
Mė Merr Malli Sytė e Tij Pėr Ti Parė ,
Se e Doja, e Doja Unė ,
Jo Si Njė Shok, Por Shumė Mė Shumė ...

Nėse Rastėsisht Tė Shoh ,
Dhe Takohemi Ne Tė Dy Huu ...
Dy Gėnjeshtra Do Ti Them :
" Tė Kam Harruar Dhe Nuk Tė Dua Mė Unė Ty! "

REF: 2x
Nga Ajo atė, e Vetme Nė Shtrat
Herė e Lodhur, Zemra Ndihet Nė Faj ,
Se i Thoja, i Thoja Unė :
" Tė Jemi Shokė e Jo Mė Shumė "
Nga Ajo atė, e Vetme Nė Shtrat
Mė Merr Malli Sytė e Tij Pėr Ti Parė ,
Se e Doja, e Doja Unė ,
Jo Si Njė Shok, Por Shumė Mė Shumė ...

Nga Ajo atė, e Vetme Nė Shtrat
Herė e Lodhur, Zemra Ndihet Nė Faj ,
Se i Thoja, i Thoja Unė :
" Tė Jemi Shokė e Jo Mė Shumė "
Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: " Dy Shokė - Nora Istrefi! "

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:24


    Ora ėshtė 17/6/2019, 03:55