" Je Vetėm Ti - Nga Zanfina Ismajli! "

Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Je Vetėm Ti - Nga Zanfina Ismajli! "

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:22

" Je Vetėm Ti - Nga Zanfina Ismajli! " 151

" Je Vetėm Ti " - Zanfina Ismajli!

Tė Vėrtetėn e Kuptoj ,
Dhe Asgjė Nuk Do Ndryshoj ,
Ti e Bėre Zgjedhjen Tėnde ...

Do Vazhdoj Unė Tė Jetoj ,
Dhe Pse Ditet Janė Njėsoj ,
Ti Pa Mua u Mėsove ,
Sa Herė Vetėm Ty Tė Mėndoj!

Ref. (2x)
Je Vetėm Ti ,
Mėndjen e Mbaj Tek Ti ,
Kujtoj Me Nostalgji ,
Puthjet Qė Ti Mi Dhe, Dhe ...
Je Vetėm Ti!

Tė Vėrtetėn e Kuptoj ,
Dhe Asgjė Nuk Do Ndryshoj ,
Ti e Bėre Zgjedhjen Tėnde ...

Do Vazhdoj Unė Tė Jetoj ,
Dhe Pse Ditet Janė Njėsoj ,
Ti Pa Mua u Mėsove ,
Sa Herė Vetėm Ty Tė Mėndoj!

Ref. (2x)
Je Vetėm Ti ,
Mėndjen e Mbaj Tek Ti ,
Kujtoj Me Nostalgji ,
Puthjet Qė Ti Mi Dhe, Dhe ...
Je Vetėm Ti!


Je Vetėm Ti ,
Mėndjen e Mbaj Tek Ti ,
Kujtoj Me Nostalgji ,
Puthjet Qė Ti Mi Dhe ...
Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: " Je Vetėm Ti - Nga Zanfina Ismajli! "

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:23


    Ora ėshtė 17/6/2019, 03:58