" Nuk Jam Penduar - Adelina Tahiri! "

Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Nuk Jam Penduar - Adelina Tahiri! "

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:17

" Nuk Jam Penduar  - Adelina Tahiri! " 340

Nuk Jam Penduar - Adelina Tahiri

S'tė mbaj inat por prap,
nuk e harroj kėtė natė,
tė pash se njė tjetėr ke hėėė ...
pse njė herė ti mė the,
nuk do jetoj pa ty as njė moment,
unė refuzoj qė ty tė fal,
unė veq kujtoj puthjėn qė i dhe asaj ...

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua,

sikur njė dit tė kthehem nuk do jem njėsoj ...
Nuk jam penduar nga lotet e tua,
sikur njė dit te kthehem nuk do jem njėsoj ...

Edi, edi mė nuk mė ke,

se ty mė mirė me tė do jesh,
Lotet tek unė nuk kan pe nuk je mė ...
pse njė herė ti mė the,
nuk do jetoj pa ty as njė moment,
unė refuzoj qė ty tė fal,
unė veq kujtoj puthjėn qė i dhe asaj ...

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua,

sikur njė dit tė kthehem nuk do jem njėsoj ...
Nuk jam penduar nga lotet e tua,
sikur njė dit te kthehem nuk do jem njėsoj ...

Edi, edi mė nuk mė ke,

se ty mė mirė me tė do jesh,
Lotet tek unė nuk kan pe nuk je mė ...

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua,

sikur njė dit tė kthehem nuk do jem njėsoj ...
Nuk jam penduar nga lotet e tua,
sikur njė dit te kthehem nuk do jem njėsoj ...
Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: " Nuk Jam Penduar - Adelina Tahiri! "

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:19


    Ora ėshtė 17/6/2019, 03:26