" Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Share

Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1826
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3868
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga Dona20 prej 28/5/2010, 21:41

Pendoheni Ndonjėherė pėr Veprimet e Bėra e qė mė Vonė Rezultoj..??


Mendimi juaj i mirėpritur.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga Kleandra prej 28/5/2010, 23:43

Me ka ndodhur te pendohem ,,por gjithmone kam ecur duke menduar qe mos te pendohem me

gimi
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/05/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 16
<b>Pikėt</b> Pikėt : 40
<b>Votat</b> Votat : 5

Buzqeshje Re: " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga gimi prej 30/5/2010, 11:53

po si, ai qe nuk pendohet eshte mizor

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga Kleandra prej 17/10/2010, 19:58

Ne shumicen e rasteve

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga Arlo prej 11/2/2011, 03:22

Ka raste qe dhe pendohem . . .

Por jan raste shume te rradha ama . . .DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga Burrelsja prej 2/7/2013, 09:49

e pendohemi po me mir jo tpaktem e dim jeten e kuptimin e vertet te saj

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga Vizitor prej 2/7/2013, 09:50

patjeter qe ka veprime te cilat tash do ti beja ndryshe, por ne ate kohe ishte zgjidhja qe me dukej perfekte...kurse tash pendohem per ate vendim....

Sponsored content

Buzqeshje Re: " Pendoheni Ndonjėherė Pėr Veprimet e Bėra? "

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/2/2017, 05:18