" Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Share

Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1826
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3868
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga Dona20 prej 27/5/2010, 18:59

Na tregoni se ku do ti kaloni pushimet kėtė verė, dhe me kė...

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122963
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260925
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/5/2010, 19:09

Kismet, nė Shqipėri pranė familjesE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

gimi
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/05/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 16
<b>Pikėt</b> Pikėt : 40
<b>Votat</b> Votat : 5

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga gimi prej 30/5/2010, 11:56

si zakonisht, pune :P

SamkaQika
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
<b>Pikėt</b> Pikėt : 605
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga SamkaQika prej 16/6/2010, 23:22

Kysmet ne Ks do te shkojm edhe 7 jav edhe tana Shkojm pak ne Deti ne Sarand ne Shqiperi kemi nevoj per Pushim valla

anife
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 02/07/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 7
<b>Pikėt</b> Pikėt : 15
<b>Votat</b> Votat : 0
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Anife

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga anife prej 4/7/2010, 21:47

Po i kaloj pushimet ne Swiss dhe ne Germany po shkoj disaher .. kursee javen tjeter ne Macedoni ne liqen .Shpresoj qe do kenaqem :D xxx

Zemrushja
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1273
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2547
<b>Votat</b> Votat : 31

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga Zemrushja prej 5/7/2010, 21:06

Pushimet i kalova ne Uqin..

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga Arlo prej 11/2/2011, 04:07

Behhhhhhhhhhh se di . . .

Shofim si pa na vin punt deri ne ver . . .DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga Burrelsja prej 2/7/2013, 09:50

shpi pun shpie forume gjith diten

Sponsored content

Buzqeshje Re: " Ēfarė Do Tė Bėni Kėtė Verė? "

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/2/2017, 19:44