" Tė Dashurosh Dike Qė Ėshtė e/i Martuar?! "

Share
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Tė Dashurosh Dike Qė Ėshtė e/i Martuar?! "

Mesazh nga Dona20 prej 25/5/2010, 18:52

A ju duket e drejt tė dashurosh dike tė martuar?
Nė qoftes jo/ose/po mund tė shprehni mendimet tuaja .

Pėr mendimin tim zemra nuk kontrollohet, por veprimet po.
Jam kunder kėtyre lidhjeve!
Njeriu mund tė bije nė dashuri me njerėz qė janė tė martuar, por duhet ta mbajė veten dhe tė distancohet, pėrndryshe bėhet kaos.
Puna Ėshtė si ta ndiej ! N.q.s do tė vazhdosh lidhjen duhet tė mendohesh mirė pėr pasojat qė janė tė rėnda se mund tė ndajnė njė familje. Ku ka si familja dhe nuk duhet kurrė tė ndėrhysh nė njė familje si nga mashkulli ashtu edhe nga femra . Sad

    Ora ėshtė 18/6/2018, 22:50