Buzen Mbi Buze Mirsa

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Buzen Mbi Buze Mirsa

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 07:04

(Feat. Genc Prevlukaj)

Mirsa:
sa inat ke qen me te ēdo nat
Dhe un s'vrejta asgje
Tani po ndahemi e ti vazhdo me te
Me dhemb qe smora vesh shpejt per veq meje e diten krejt
E kjo me vret qe ti sma the ne sy

ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE nbel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...

Genc:
VET M'DETYROVE ME TA KTHY SHPINEN SHPEJT

ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE nbel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...

Genc:
NUK O VEQ NI GABIM,GABIM KE BO KREJT

Genc:
stop me bullshit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate ndor kjo ngjyr spot rrin mir shoku yt s`pom pelqen vet e lype zemer jeme kur ta lyp vet e gjen
stop me bullshit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate n`dor kjo njgyr spot rri mir shoku yt s`pom pelqen e jom lodh prej ktyne seneve qe mi thu qdo nat blla blla blla blla blla

Mirsa:

Qfar kishte ajo me shum se un
Qfar te dha ajo me shum
Dhe nuk mund te besoj
Qe kesaj i dhe FUND
Me dhemb qe smora vesh shpejt
perveq meje e diten krejt
E kjo me dhemb qe ti sma the ne sy

ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE n'bel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...

Genc:
TI VET UM DETYROVE ME TA KTHY SHPINEN SHPEJT

ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE n'bel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...

Genc:
NUK O VEQ NI GABIM,GABIM KE BO KREJT
stop me bollshit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate ndor kjo ngjyr spot rrin mir shoku yt s`pom pelqen vet e lype zemra jeme kur ta lypsh vet e gjen
stop e boll shit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate ndor kjo ngjyr spot rrin mir shoku yt s`pom pelqen vet e lype zemer jeme kur ta lypsh vet e gjen

ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE N'BEL T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...

Genc:
TI VET UM DETYROVE ME TA KTHY SHPINEN SHPEJT

ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE N'BEL T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...
Genc:
NUK O VEQ NI GABIM,GABIM KE BO KREJT

    Ora ėshtė 24/8/2019, 20:04