Vetes Elvana Gjata

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Vetes Elvana Gjata

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 06:59

Ditet vetem pa fjale
Netet pa gjum ti fal
Me thoje zemer te kam
oooooo
Per ty njesoj jam

Ooouuu...

Vetem nje fjale do te them dhe te zhdukem ngadal
Te jem me ty
Ti e di se ne shpirt ty te mbaj

O vetem nje fjale do te them dhe do zhdukem ngadal
Do ishte me mire
Te me thuash nje here me fal

Ditet vetem pa fjale
Netet pa gjum ti fal
Me thoje zemer te kam
Per ty njesoj jam

Ooouuu...

Vetem nje fjale do te them dhe te zhdukem ngadal
Te jem me ty
Ti e di se ne shpirt ty te mbaj

O vetem nje fjale do te them dhe do zhdukem pa fjal
Do ishte me mire
Te me thuash nje here me fal

oh sa prane buzes tende jam
Mos me ler te pres me gjate
Puthme per te fundit nate


Vetem nje fjale do te them dhe te zhdukem ngadale
Te jem me ty
Ti e di se ne shpirt ty te mbaj

O vetem nje fjale do te them dhe do zhdukem ngadale
Do ishte me mire
Te me thuash nje here me fal

    Ora ėshtė 19/4/2019, 04:46