Dashuria Nuk Mesohet N'libra Ermal Fejzullahu

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Dashuria Nuk Mesohet N'libra Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 19/3/2009, 06:57

E di se gjitha pyetjet s’kan pergjegjeje
E dashuria nuk mesohet n’libra
E une ende mendoj, ku kam gabuar

Po te kerkoj arsyeje i gjej 1000
Po t’i numroj gabimet ka dhe me shume
Me lehte e kam t’besoj se ish e shkruar

Edhe te tjeret vuajn, fati eshte n'duar t’zotit
Une nuk lakmoj se eshte mekat
Por heret eshte per mua, te behem rob i lotit
Une do t’gezohesha me pak

Asgje me shume nuk du
Veq ti t’me duash e une te dua
Asgje me shume nuk duu..
Veq ti t’me duash e une te dua

    Ora ėshtė 25/6/2019, 19:48