Elvana Gjata - Nuk janė mė

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Elvana Gjata - Nuk janė mė

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/3/2009, 22:45

Elvana Gjata - Nuk janė mė

Jo ajo nuk e do
pėr njė tjetrin lutet, lutet
dhe ai po fiket, shuhet
ai pret njė fjal tė saj
hera parė qė lutet, lutet
mė nuk puthen.

Ooo nuk janė mė puthjet e tij
nuk janė mė puthjet e saj
vet i mbeti njė kujtim
tė dy kanė faj
puthjet e saj nuk i gjen
jo jo ai, ishte puthja mė e ngrohtė
nga lotėt e tij aaa
nga lotėt e tij
nga lotėt e tij aaa
nga lotėt e tij.

Ai, veten nuk e do
fjalė e fundit sot po shkruhet
mbetet njė kujtim qė s’thuhet
ajo jo nuk ka motiv tė qaj
treni fundit shkon dhe luten
mė nuk puthen.

Nuk janė mė puthjet e tij
nuk janė mė puthjet e saj
vet i mbeti njė kujtim
tė dy kanė faj.
puthjet e saj nuk i gjen
jo jo ai, ishte puthja mė e ngrohtė
nga lotėt e tij
nga lotėt e tij
nga lotėt e tij aaa
nga lotėt e tij.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 25/6/2019, 20:40