Me do,apo sme do?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Me do,apo sme do?

Mesazh nga Vizitor prej 17/5/2010, 08:16

Kur jetojme fillimin e nje historie, kemi dyshime te cdo lloji. Frike se mos gabojme dhe te mbetemi keq, dhe mbi te gjitha pasiguria: eshte e veshtire te deshifrosh ndjenjat e tua, per te kuptuar me siguri ato te nje personi tjeter! Nese dilema juaj eshte ajo klasikja me do apo sme do, pervecse te hiqni petalet e luleve mundohuni te kuptoni te gjitha sinjalet qe ai ju dergon. Vetem keshtu mund te kuptoni sesa vleni per te. Eshte e qart nese keni dal per pak kohe nuk mund te kuptoni ndjenjat e verteta, por nje dozim i mire nga "intuita femerore" mund te kuptoni dicka racionale. Nje nder simptomat e para te dashurise eshte kontakti fizik ne publik. Mbaheni perdore perpara miqve te tij? Ne vende publike ju perkedhel?

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga Kleandra prej 6/1/2011, 10:15

Me do apo sme do ...Me ben pershtypje shum keto fjale sepse ne shumicen e rasteve perdoren kur ti don te ndash shapin nga sheqeri ..duket se sikur je merzitur ne ate qe ke perball ne ate qe i perket sepse me keto fjale jep te kuptoj edhe pse sme don sme intereson se ka mjaft gjej mjaft edhe perdorin shpesh kete fjale me do apo sme do ..................thuaj ste dua edhe pike :lol:
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga Arlo prej 22/1/2011, 06:14

Te dua . . . Por mos trego . . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/3/2011, 10:28

LOL LOL LOL LOL Mė ke bėrė me qeshė Arlo ... Smile

Nga xhestet dhe me veprimet e tij/saj e kuptonė gjithėmonė kur dikush tė donė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga Arlo prej 2/3/2011, 05:47

lol! lol! lol! lol! ja thash po qe qe smora pergjigje lol! lol! lol!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/3/2011, 23:37

Hajd se e merr herėn tjetėr pėrgjigjen ... LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga Arlo prej 3/3/2011, 23:39

Po po ket pune kemi ne . . . Presim . . . lol!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/11/2012, 12:50

E thjeshtė ...

Nėse tė do .... Qėndron ... Nėse stė don ... Largohet ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Me do,apo sme do?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 10/12/2018, 02:51