Kush dashuron me thellsisht?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Kush dashuron me thellsisht?

Mesazh nga Vizitor prej 17/5/2010, 08:08

Kush dashuron mė thellėsisht? Kush dashuron mė thellėsisht?

Tashme jam gati plotesisht e bindur se femrat dashurojne me me shume intensitet… por nuk arrij te kuptoj arsyen e vertete te ketij realiteti.
Nje gje eshte e sigurt, i ndodh me shpesh nje mashkulli te mos e coje perpara nje ndjenje me koherence dhe vertetsi, te hutohet me lehte e te largohet me trurin… femra ne ndryshim, e ruan dashurine e saj si nje thesar, duke e ushqyer me perkujdesje te vazhdueshme dhe mendime… mbase dhe me shume sec duhet …duke qen keshtu lehtesisht e prekshme nga zhgenjimet.
Uroj te gaboj…

Ju si mendoni?

    Ora ėshtė 10/12/2018, 09:24