Men nje fjale Kurr me dashuri me pasion

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Men nje fjale Kurr me dashuri me pasion

Mesazh nga Vizitor prej 17/5/2010, 07:30

Ju pyes a duhet te dashurojme me pasion apo me analizen e meposhtme qe po ju shkruaj?

Mos
zgjidhni ju vete, ne baze te nje dashurie te zjarrte qe gjithmone te
genjen. Kam pare shume martesa te tilla qe perfundojne ne deshtim. Me
mire te zgjedhin per ju ata qe ju duan. Veshtrimi objektiv sheh cfar
eshte me e sakte, sepse arsyeja eshte nje rrufjane shume shume me e
mire se deshira e zjarrte dhe e cmendur.

ju si thoni?

    Ora ėshtė 21/10/2018, 18:27