Difekte te medhaja e te vogla

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Difekte te medhaja e te vogla

Mesazh nga Kleandra prej 15/5/2010, 18:39

Po flisja ne nje bisede me dike dhe po mendoja se gjithsecili i pranon
difektet

e vogla qe ka per te mos pranuar se ka te medha dhe me shpresen se ndaj

tjetrit do dukemi te sinqert dhe per hir te ketij rrefimi te na falen
edhe difektet

e vogla qofshin .

Por nga ana tjeter nese nuk do kishim aq shume difekte nuk do merrnin aq


shume kenaqsi duke i kerkuar tek te tjeret dhe duke ua vene re , cfare

mendoni per kete situate ne te cilin kalojne njerezit .

    Ora ėshtė 23/6/2018, 19:47